Úvodní stránka>Nabídka práce

OŠETŘOVATEL(KA) NA ÚSEK VÝKRMU

vzdělání: základní + praktická škola
plat: 18 000 Kč
pracovní poměr: 12.7.2018 - neurčito
úvazek: Pracovní poměr. Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, 40 hod./týden

poznámka:

  • pracoviště Těšnovice
  • Pracovní náplň: shrnování exkrementů do podroštových prostorů, přesuny zvířat, nakládka a vykládka zvířat, umývání stájových technologií vysokotlakým zařízením, práce o víkendech, nástup možný ihned
  • Požadavky: ZŠ vzdělání, možnost zaškolení, fyzicky náročná práce, dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Mzdové ohodnocení: 18 000,-Kč hrubá mzda, dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13.plat), bonusový program společnosti (penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci, vzdělávání a zdraví) až 2 716 Kč/měs
  • Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jaroslav.blaha@szp.cz

kontakty:
SZP Těšnovice a.s. Těšnovice č.p. 153, 767 01 Kroměříž 1,  Jaroslav Blaha
tel: 720 976 679, email: jaroslav.blaha@szp.cz

INSEMINAČNÍ TECHNIK (TECHNIČKA)

vzdělání: vyučení v oboru zemědělského směru, základní + praktická škola
plat: 19 000 Kč

poznámka:

  • Pracovní náplň: inseminace prasat, diagnostika gravidity, stájová evidence, přesuny zvířat
  • Požadavky: vyučení v oboru zemědělského směru, základní + praktická škola, možnost zaučení, odolnost proti stresu, časová flexibilita, práce o víkendech, nástup možný ihned
  • Mzdové ohodnocení: 19 000,-Kč hrubá mzda, dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13.plat), bonusový program společnosti (penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci, vzdělávání a zdraví) až 2 716 Kč/měs
  • Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: libor.fecko@szp.cz

kontakty:
SZP Těšnovice a.s. Těšnovice č.p. 153, 767 01 Kroměříž 1, Ing. Libor Fečko
tel: 724 241 676, email:libor.fecko@szp.cz

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

vzdělání: vyučení v oboru, nutná vyhláška 50 (min.§ 6), vhodné i pro absolventy, možnost zaučení
plat: 22 000 Kč

poznámka:

  • Pracovní náplň: údržba, provoz zemědělských technologií a práce s tím spojené
  • Požadavky: vyučení v oboru, nutná vyhláška 50 (min.§ 6), vhodné i pro absolventy, možnost zaučení, svářečský průkaz popř. jiná oprávnění (strojní průkaz) vítan, ale není nutný, spolehlivost, zodpovědnost, práce v živočišné výrobě, placená pohotovost, nástup možný ihned
  • Mzdové ohodnocení: 22 000,-Kč hrubá mzda, dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13.plat), bonusový program společnosti (penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci, vzdělávání a zdraví) až 2 716 Kč/měs
  • Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: josef.marek@szp.cz

kontakty:
SZP Těšnovice a.s. Těšnovice č.p. 153, 767 01 Kroměříž 1, Josef Marek
tel: 606 025 410,  email: josef.marek@szp.cz