Úvodní stránka>Nabídka práce

SZP Těšnovice a.s. přijme :

2 pracující osoby na úsek poroden, pracovní zařazení

OŠETŘOVATEL/LKA SELAT NA PORODNÁCH

 Náplň práce:

- kontrola porodů
- péče o narozená selata
- krmení a manipulace se selaty a prasnicemi
- pracovní doba od 6:00-14:30 (18:00), 1x za 3 týdny So + Ne

Požadujeme:

- kladný vztah ke zvířatům
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- praxe nebo vzdělání v oboru výhodou

Datum nástupu:

- nástup možný ihned

Nabízíme:

- zaškolení
- práce v moderním provozu
- ve stabilní společnosti
- stálý pracovní poměr, dlouhodobé zaměstnání
- nástupní mzda 28 000 kč
- roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat)
- příspěvky na obědy, příplatky za svátky, So, Ne
- možnost příspěvku na penzijní připojištění
- 4 týdny dovolené
- nástupní bonus 20 000 kč (po uplynutí zkušební doby)
- bonusy za odpracované roky
- příspěvky na rekreaci, léky atp..

Kontakty:

  • místo pracoviště: SZP Těšnovice a.s. Těšnovice č.p. 153, 767 01 Kroměříž 1
  • kontaktní osoba: Tomáš Vavřík, vedoucí výroby: tel: 724 503 480
  • strukturovaný životopis posílejte na e-mail: tomas.vavrik@szp.cz